Zapytaj o demo magazynu!

Jak przebiega rekonstrukcja brwi 3D?
Jak przebiega rekonstrukcja brwi 3D?

Metody rekonstrukcji brwi

Obecnie profesjonalne salony oferują dwie metody rekonstrukcji brwi:

1. Building - doczepianie maleńkich włosków do naturalnych brwi wszędzie tam, gdzie są ubytki i luki. Sztuczne włoski zagęszczają przerzedzone brwi, a efekt jest naturalny i wyrazisty. Co więcej, łuk brwiowy wyraźnie się podnosi i wygina, co nadaje twarzy charakter.
Metoda 1:1 daje efekt ciemniejszego i grubszego włosa, a kolor musi być odpowiednio dobrany do naturalnej barwy brwi klientki.

2. Sculpting - dorysowanie brakujących brwi z pomocą farbki strukturalnej. Efekt utrzymuje się około 4 tygodni. W tym celu wykorzystuje się specjalny cienki drucik, a całość wygląda równie naturalnie, co włoski doczepiane.

Wybór metody

Nie trzeba wybierać jednej z metod. Obie bowiem można dowolnie łączyć, a spektakularne efekty można uzyskać zarówno poprzez zagęszczenie, jak i malowanie. Należy jednak zawsze brać pod uwagę głównie oczekiwane rezultaty, gdyż większość pań woli naturalny efekt, a zbyt przerysowane brwi wyglądają sztucznie. Dlatego kobiety zmagające się ze znacznymi ubytkami chętnie korzystają z dobrodziejstwa rekonstrukcji brwi 3D.

Przeciwwskazania do rekonstrukcji brwi 3D

Zabieg jest w pełni nieinwazyjny i bezpieczny również dla kobiet, które nie mogą korzystać z makijażu permanentnego. Obie metody są bezbolesne i cechują się trwałym efektem. Należy również dodać, że efekt końcowy jest dużo bardziej naturalny, stąd zyskuje na popularności.
Należy jednak wskazać na przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Wysypka oraz aktywny trądzik, podrażniona i łuszcząca się skóra to problemy, które wymagają wcześniejszej konsultacji. Również uczulenie na hennę stanowi barierę do wykonania zabiegu. Rekonstrukcji nie można również wykonywać bezpośrednio po peelingu chemicznym, zastosowaniu kwasów i po mikrodermabrazji.

Rekonstrukcja brwi to zabieg polecany kobietom, które oczekują naturalnego efektu. Dzięki temu można podkreślić oprawę oka i dodać mu proporcjonalności. Brwi stają się gęste, ciemniejsze i pełniejsze, a efekt utrzymuje się przez około 3 - 4 tygodni. Aby efekt był zadowalający, należy udać się do profesjonalnego salonu, gdzie personel dobierze nie tylko kształt, ale również barwę do naturalnej oprawy twarzy i oczu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl