Zapytaj o demo magazynu!

Jak pielęgnować sztuczne rzęsy?
Jak pielęgnować sztuczne rzęsy?

Rzęsy i brwi, czy to naturalne czy sztuczne, są niezwykle delikatne. Dlatego należy je odpowiednio pielęgnować, by zachowały swój urok przez długi czas. Na trwałość efektu wpływa bowiem nie tylko sposób wykonania zabiegu, ale również odpowiednia pielęgnacja i stosowanie się do zaleceń stylistki. Szczególnie istotne jest pierwsze 48 godzin po wykonaniu zabiegu, kiedy to następuje wiązanie kleju.

czytaj całość »
Jak rozpoznać dobrą hennę do brwi?
Jak rozpoznać dobrą hennę do brwi?

Henna do brwi to niezbędny produkt każdej kobiety, która chce podkreślić kolor naturalnego odcienia włosków i sprawić, by wyglądały na nieco gęstsze. Ładnie ukształtowane i przyciemnione dodają twarzy wyrazu, która nabiera innego charakteru. Można oczywiście wykonywać codzienny makijaż kredką, jednak czy nie łatwiej zabarwić włoski henną i zaoszczędzić przy tym czas podczas codziennego makijażu? 

czytaj całość »
Jak przebiega rekonstrukcja brwi 3D?
Jak przebiega rekonstrukcja brwi 3D?

Kobiety, które marzą o pięknych i wyrazistych brwiach, mogą skorzystać z nowego zabiegu, który cieszy się rosnącą popularnością. Rekonstrukcja brwi 3D daje naturalne efekty i często to jedyny ratunek dla kobiet, które zmagają się z cienkimi i mało wyrazistymi brwiami. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl